WORLD OF GUNSHİPS ONLİNE V1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

World of Gunships Online v1.0.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GameSpire stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız helikopter ile bulunduğunuz savaş alanı içindeki tüm düşmanlarınızı yok ederek bölümü birinci olarak bitirmektir. World of Gunships Online içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz helikopter ve silahları satın alabilirsiniz. Geniş oyun evreni, onlarca görev, çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor… World of Gunships Online v1.0.2 sürümünde yeni görevler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. World of Gunships Play Store’da 21.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

World of Gunships v1.0.2 MOD APK İNDİR – 73MB

KURULUMU

World of Gunships v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World of Gunships 1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

World of Gunships 1.0.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya paraya sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

NOT : oyuna ilk giriş yaptığınızda harcama yapamazsınız, rütbenizi yükseltmeniz gereklidir.

Okunma 01 Oca 2017

Yazar Hakkında

Anonimmahmut özkorul {mahmut özkorul}mahmut@downloadturkiye.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!